AKČNÍ NABÍDKA NOVINKY VÝPRODEJ KONTAKTY REGISTRACE/PŘIHLÁŠENÍ DOPRAVA O NÁS

O společnosti

Obchodní firma Hana Čičmičová - Progresmetal se může pochlubit mnohaletou tradicí v oblasti prodeje svařovacích zdrojů a přídavných svařovacích materiálů.

Naše firma pro své klienty zajišťuje záruční i pozáruční servis na prodávané stroje a disponuje odborně vyškoleným personálem.

V naší prodejně dále naleznete ochranné pomůcky pro svářeče a brusiče, brusné a řezné kotouče uznávané firmy Lukas, a kompresory značky ATMOS.

Naše činnost byla postupně rozšířena o prodej ručního a elektrického nářadí.

Prodáváme vysoce kvalitní české výrobky renomovaných značek. Jsme obchodním partnerem tradičních firem Kühtreiber, s.r.o., Narex s.r.o., NAREX Bystřice s.r.o., GOLA nářadí s.r.o. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout kompletní sortiment výše uvedených značek za výhodné ceny.

Díky úzké provázanosti se společností Progresmetal spol. s r.o. máme šestnáctiletou praktickou zkušenost se svařováním a strojírenskou výrobou což představuje naši velikou konkurenční výhodu.  Společnost Progresmetal spol. s r.o. není pouze výrobní společností, zároveň vlastní jeden největších prodejních skladů technických plynů Linde v Čechách.

Pro všechny naše zákazníky tedy zajišťujeme komplexní služby pod jednou střechou.

zpět